Noderīga informācija atsauksmēm Noderīga informācija Sadarbības partneriem Kontakti
Zīmogi Tinte Plombas
Plombēšanas zīmogi
Marķieri
Marķēšana
Izkārtnes
Plāksnes
Nozīmītes
Reljefspiede
Karstspiede
Folijspiede
Klišejas

Druka
Dizains
Reprogrāfija

Lāzergravēšana

Druka
Ofsets
Šai iespiešanas tehnoloģijai ir ļoti ātrs drukas temps un liela attēla precizitāte, var drukāt niansētus krāsu rastrus un smalkas detaļas.
Šī ir vispiemērotākā tehnoloģija liela apjoma pilnkrāsu darbu iespiešanai – plakātiem, katalogiem, avīzēm. Tā ir piemērota arī vienas vai divu krāsu darbiem – veidlapām, vizītkartēm vai aploksnēm.

Sietspiede
Šīs iespiešanas tehnoloģijas priekšrocības ir vizuālie efekti – uzklātās līnijas reljefs, atsevišķu elementu nolakošana, nokasāmas krāsas izmantošana (piem., loterijas biļetēm), taču nav iespējams iegūt tik smalkus krāsu rastrus kā ofseta drukā.
Sietspiede ir piemērota salīdzinoši nelielu tirāžu drukāšanai.


Dizains
Dibinot jaunu uzņēmumu, jādomā par vienota stila izstrādi, kas nodrošina uzņēmuma atpazīstamību un būs viens no svarīgākajiem dokumentu aizsardzības sistēmas elementiem. Pasūtot vizītkartes, veidlapas, izkārtnes un zīmogus, jāievēro viens dizains, jāparedz tā varianti, jānosaka krāsas un burtu fonti. Parasti šo informāciju apkopo stila mapē, ko var pasūtīt mūsu māksliniekiem.
Izstrādājam dizainu visu veidu drukas darbiem – bukletiem, katalogiem, plakātiem, dienasgrāmatām, kalendāriem, apsveikuma kartiņām, ielūgumiem, uzlīmēm...


Reprogrāfija

Sniedzam reprogrāfijas (repro) pakalpojumus:

Izgatavojam filmas

Filmu izgatavošanai izmantojam Heidelberg Primsetter 74 iekārtu

© "Reklāmas un zīmogu fabrika" 2018. g.